kaleidostage
Lista Forumurilor Pe Tematici
kaleidostage | Inregistrare | Login

POZE KALEIDOSTAGE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Isabela_9my
Femeie
24 ani
Constanta
cauta Barbat
32 - 48 ani
kaleidostage / Leon Oswald / infatisarea lui Leon este din cauza mortii lui shopie Moderat de Angel_Sora, Sophie_angel
Autor
Mesaj Pagini: 1
crii
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
Deci ia ganditiva nitel  porecla  ,hainele  , tot  e cam  ciudat  nu credeti. si mai ales chipul

lui leon este din cauza mortii lui shopie deci ganditiva tot  cam  credeti. mai ales

3.5KB


_______________________________________
Un ciudat pentru altii .
Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
nu imi placea inainte dar decand am inceput sa vb amandoi pe rpg parca miam schimbat parerea despre el

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
crii
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
da  ce ma apucat  sunt fanul nr 1 a lui Leon.

lui leon este din cauza mortii lui shopie da  sunt fanul lui leon.

6.4KB


_______________________________________
Un ciudat pentru altii .
Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.

pus acum 19 ani
   
crii
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
am o intrebare de  ce nu poarta  bluye sau camasa ci doar vesta si  sacoul ala .

lui leon este din cauza mortii lui shopie intrebare de  bluye sau camasa doar vesta si 

5.4KB


_______________________________________
Un ciudat pentru altii .
Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
eu sunt fanul nr 20

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
nu stiu ce sunt eu dadaca lui?

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
RosettaLOVEDiabolo
simplu acrobat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 279

crii a scris:

da  ce ma apucat  sunt fanul nr 1 a lui Leon.



Yo credeam ca esti fanul nr 1 al Rosettei   

lui leon este din cauza mortii lui shopie crii sunt fanul lui leon.yo credeam esti fanul  

7.5KB


_______________________________________




pus acum 19 ani
   
may_wong
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 753
ohoho dar leon are fani vad k

_______________________________________
to be free,to be wild and to be just like a child and if i get lost,i really don't mind cause i'll be doing just fine

pus acum 19 ani
   
crii
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
da are muuuuuuuuulti fani cred ca cu sutele.

_______________________________________
Un ciudat pentru altii .
Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.

pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
si mie imi place muuuult leon  

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
cui nui place?stai stiu eu!

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
mie imi place la nebunie leon  

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
crii
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
Stiu cu-i nu-i place lui Yuri nu ........

_______________________________________
Un ciudat pentru altii .
Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
da poate aici printre noi tot nui place de leon acesta este ....! acesta este..........................................crii                                                

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
leon e cel mai sweet boy

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
12 leon
star la trapez

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
OOOOOOOOOOOOOOO bine  ....

lui leon este din cauza mortii lui shopie bine  ....

3.4KB


_______________________________________
Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !

pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
defapt m-am razgandit

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
12 leon
star la trapez

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
dar dc   

_______________________________________
Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !

pus acum 19 ani
   
Leon4ever
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 605
Dap , Leon is the best !

lui leon este din cauza mortii lui shopie dap leon the best

5.4KB


_______________________________________
leon=The Demon of the Stage

pus acum 19 ani
   
yuri_night_demon
simplu acrobat

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 259
ba nu.yuri is the best.leon e doar unul scapat de la spitalul noua

pus acum 19 ani
   
kate
Vizitator



de acord cu mia[ralukut].leon is the best

pus acum 19 ani
   
kaleido_yuri
Vizitator



bleah..e urat cu parul ala lung si alb...

pus acum 19 ani
   
yuri_night_demon
simplu acrobat

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 259
hai ca pana la urma ma convins.bine hai ca tin si cu leon.

pus acum 19 ani
   
kalos
Vizitator



hai leon jos yuri.

pus acum 19 ani
   
Layla_kiss
Nou venit

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 23
DEACORD CU kalos ! Hai leon !!!

_______________________________________
hello , stai in fata usii mele , nu mai e nimeni aici , inafara de mine si de tine .
Bine ai venit la Hotel , esti cazat la acest hotel si vei sta in camera 483 ...Te voi intelege pe tine vorbin despre mine ...Toti ne cheama , ma cam enerveaza , oricum lumea nu are nimic bun . Te intreb cat mai poti rezista , langa altcineva ?

pus acum 19 ani
   
yuri_night_demon
simplu acrobat

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 259
ok ms mihai.dar cu mine de ce nu tii?

pus acum 19 ani
   
Ken Robbins
Vizitator



nu tine ca esti urat gherghinescu!sau tu esti miu?mai care cum sunteti ca ma zapaciti.oricum hai leon

pus acum 19 ani
   
Grindu Madalina
Nou venit

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4
leon is the best boy of kaleido star asa ca hai leon ,jos cu yuri

lui leon este din cauza mortii lui shopie leon the best boy kaleido star asa hai leon ,jos yuri

4.6KB


_______________________________________
visele-mi sunt aripi si cu ele zbor spre cer

pus acum 18 ani
   
Ken Robbins
Vizitator




Pamela_star a scris:

eu il acuz pe leon de moartea sophiei.si nimeni nu poate sa ma convinga ca nu e adevarat.am vazut ca nici atunci nu erau in relatii bune cu yuri si cand a vazuto ca merge putea sai zica macar:,,mai fata nu te duce ca cine stie ce ti se poate intampla\" el a preferat sa o lase in pace.si acum zice ca a tinut la ea.mda....sigur...daca asta inseamna dragoste atunci nas vrea sa vad cum e ura la el.vai o plange pe sora sa.era eu sa zic pe cine plange..isi plange parintii care iau lasat in voia sortii.leon star adevarat?cand va invia sophie.vai sai implineasca visul....mda sigur....singurul lucru care la impins sa faca asta este faptul ca se simtea vinovat de moartea ei si ca sa scape de aceasta scena a incercat sai implineasca visul....vai ce frate....eu una nu mias dori unul ca el.scuze shopie_angel dar eu nu iti respect dorinta de a avea un frate ca el.iti spun eu ca ai muri si tu doamne fereste

mda...intradevar ai dreptate si tu


pus acum 18 ani
   
Layla_Hamilton
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
leon is hot      

pus acum 18 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
e marfa si cool

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 18 ani
   
Layla_Hamilton
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
super cooooooooooooooooooooool  

pus acum 18 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
pareri bune....e ok atunci


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
12 leon
star la trapez

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
daca imi dati voie sa mai spun ceva ........
Leon !! You are we angel ..........forever and ever ..............
We love you .
Te iubim si nu  te parasim la greu ............
Tinem la tine fff moolt , iubitule !
Si cu asta gata


_______________________________________
Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !

pus acum 18 ani
   
12 leon
star la trapez

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
si da cum a spus layla , he is hot !    

_______________________________________
Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !

pus acum 18 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
ma rog.....nu e cine stie ce om .poate dak l-ai juca si tu mai matur mi-ar placea


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
12 leon
star la trapez

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
o sa incerc

_______________________________________
Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !

pus acum 18 ani
   
Layla_Hamilton
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
incearca si nu te mai indragosti de toate fetele de p'aici

pus acum 18 ani
   
steffy
Nou venit

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
da eu cred ca infatisare alui Leon este din cauza mortii lui Soophie,pe atunci se inbraca numai in culori deschise si era mult ma vesel

pus acum 17 ani
   
miss_kaleido_angel
Nou venit

Din: maybe from heaven...or hell?
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 22
Arata superrr....dar la afectat foarte mult moartea lui Sophie ...

_______________________________________
Un inger moare.Un demon se naste.Cerul plange.Furtuna
zambeste.Demonul priveste cum ingerul moare.Intre Cer si Iad cei doi se intalnesc.Se privesc.Se indragostesc.Dar nu au voie.Iadul e al lui.Iar Cerul al ei.

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la