kaleidostage
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
kaleidostage | Inregistrare | Login
POZE KALEIDOSTAGE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Isabela_9my
 | Femeie 24 ani Constanta cauta Barbat 32 - 48 ani |
|
crii
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
|
|
Deci ia ganditiva nitel porecla ,hainele , tot e cam ciudat nu credeti. si mai ales chipul
3.5KB
_______________________________________ Un ciudat pentru altii . Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
nu imi placea inainte dar decand am inceput sa vb amandoi pe rpg parca miam schimbat parerea despre el
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
crii
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
|
|
da ce ma apucat sunt fanul nr 1 a lui Leon.
6.4KB
_______________________________________ Un ciudat pentru altii . Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
crii
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
|
|
am o intrebare de ce nu poarta bluye sau camasa ci doar vesta si sacoul ala .
5.4KB
_______________________________________ Un ciudat pentru altii . Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
eu sunt fanul nr 20
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
nu stiu ce sunt eu dadaca lui?
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
RosettaLOVEDiabolo
simplu acrobat
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 279
|
|
crii a scris:
da ce ma apucat sunt fanul nr 1 a lui Leon. |
Yo credeam ca esti fanul nr 1 al Rosettei 
7.5KB
_______________________________________


|
|
| pus acum 19 ani |
|
may_wong
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 753
|
|
ohoho dar leon are fani vad k
_______________________________________
to be free,to be wild and to be just like a child and if i get lost,i really don't mind cause i'll be doing just fine
|
|
| pus acum 19 ani |
|
crii
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
|
|
da are muuuuuuuuulti fani cred ca cu sutele.
_______________________________________ Un ciudat pentru altii . Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
si mie imi place muuuult leon 
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
cui nui place?stai stiu eu!
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
mie imi place la nebunie leon 
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
crii
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
|
|
Stiu cu-i nu-i place lui Yuri nu ........
_______________________________________ Un ciudat pentru altii . Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
leon e cel mai sweet boy
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
12 leon
star la trapez
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
|
|
OOOOOOOOOOOOOOO bine .... 
3.4KB
_______________________________________ Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
defapt m-am razgandit 
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
12 leon
star la trapez
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
|
|
dar dc 
_______________________________________ Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Leon4ever
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 605
|
|
Dap , Leon is the best !
5.4KB
_______________________________________ leon=The Demon of the Stage
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yuri_night_demon
simplu acrobat
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 259
|
|
ba nu.yuri is the best.leon e doar unul scapat de la spitalul noua
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
de acord cu mia[ralukut].leon is the best
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
bleah..e urat cu parul ala lung si alb...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yuri_night_demon
simplu acrobat
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 259
|
|
hai ca pana la urma ma convins.bine hai ca tin si cu leon.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Layla_kiss
Nou venit
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 23
|
|
DEACORD CU kalos ! Hai leon !!!
_______________________________________ hello , stai in fata usii mele , nu mai e nimeni aici , inafara de mine si de tine . Bine ai venit la Hotel , esti cazat la acest hotel si vei sta in camera 483 ...Te voi intelege pe tine vorbin despre mine ...Toti ne cheama , ma cam enerveaza , oricum lumea nu are nimic bun . Te intreb cat mai poti rezista , langa altcineva ?
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yuri_night_demon
simplu acrobat
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 259
|
|
ok ms mihai.dar cu mine de ce nu tii?
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
nu tine ca esti urat gherghinescu!sau tu esti miu?mai care cum sunteti ca ma zapaciti.oricum hai leon
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Grindu Madalina
Nou venit
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4
|
|
leon is the best boy of kaleido star asa ca hai leon ,jos cu yuri 
4.6KB
_______________________________________ visele-mi sunt aripi si cu ele zbor spre cer
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
Pamela_star a scris:
eu il acuz pe leon de moartea sophiei.si nimeni nu poate sa ma convinga ca nu e adevarat.am vazut ca nici atunci nu erau in relatii bune cu yuri si cand a vazuto ca merge putea sai zica macar:,,mai fata nu te duce ca cine stie ce ti se poate intampla\" el a preferat sa o lase in pace.si acum zice ca a tinut la ea.mda....sigur...daca asta inseamna dragoste atunci nas vrea sa vad cum e ura la el.vai o plange pe sora sa.era eu sa zic pe cine plange..isi plange parintii care iau lasat in voia sortii.leon star adevarat?cand va invia sophie.vai sai implineasca visul....mda sigur....singurul lucru care la impins sa faca asta este faptul ca se simtea vinovat de moartea ei si ca sa scape de aceasta scena a incercat sai implineasca visul....vai ce frate....eu una nu mias dori unul ca el.scuze shopie_angel dar eu nu iti respect dorinta de a avea un frate ca el.iti spun eu ca ai muri si tu doamne fereste |
mda...intradevar ai dreptate si tu
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Layla_Hamilton
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
e marfa si cool
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Layla_Hamilton
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
|
|
super cooooooooooooooooooooool 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
pareri bune....e ok atunci 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
12 leon
star la trapez
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
|
|
daca imi dati voie sa mai spun ceva ........ Leon !! You are we angel ..........forever and ever .............. We love you . Te iubim si nu te parasim la greu ............ Tinem la tine fff moolt , iubitule ! Si cu asta gata
_______________________________________ Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !
|
|
| pus acum 18 ani |
|
12 leon
star la trapez
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
|
|
si da cum a spus layla , he is hot ! 
_______________________________________ Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
ma rog.....nu e cine stie ce om .poate dak l-ai juca si tu mai matur mi-ar placea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
12 leon
star la trapez
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1608
|
|
o sa incerc
_______________________________________ Cand cazi in intunericul problemelor , gandeste logic caci atunci vei ajunge sa vezi acea lumina !
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Layla_Hamilton
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
|
|
incearca si nu te mai indragosti de toate fetele de p'aici
|
|
| pus acum 18 ani |
|
steffy
Nou venit
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
|
|
da eu cred ca infatisare alui Leon este din cauza mortii lui Soophie,pe atunci se inbraca numai in culori deschise si era mult ma vesel
|
|
| pus acum 17 ani |
|
miss_kaleido_angel
Nou venit
 Din: maybe from heaven...or hell?
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 22
|
|
Arata superrr....dar la afectat foarte mult moartea lui Sophie ...
_______________________________________ Un inger moare.Un demon se naste.Cerul plange.Furtuna zambeste.Demonul priveste cum ingerul moare.Intre Cer si Iad cei doi se intalnesc.Se privesc.Se indragostesc.Dar nu au voie.Iadul e al lui.Iar Cerul al ei.
|
|
| pus acum 17 ani |
|