|
|
Sophie Sora lui Leon , acrobata la trapez. Visul ei era sa faca acrobatia ingerului
19.2KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
pacat ca a murit era frumusica
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Layla_Hamilton
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
|
|
da era dar aici trieste
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
sunt d acord cu voi,fetelor asta e viata bine k aici,la noi ea este............... sora seamana cu sophie,nu,fetelor?!
9.4KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
may_wong
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 753
|
|
ea trieste mereu...
6.1KB
_______________________________________
to be free,to be wild and to be just like a child and if i get lost,i really don't mind cause i'll be doing just fine
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
E foarte bine ca Sora seamana cu ea
|
|
| pus acum 19 ani |
|
may_wong
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 753
|
|
doar atat...k in rest nu ar fi bine....adik la personalitate....
17.1KB
_______________________________________
to be free,to be wild and to be just like a child and if i get lost,i really don't mind cause i'll be doing just fine
|
|
| pus acum 19 ani |
|
RosettaLOVEDiabolo
simplu acrobat
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 279
|
|
Ba da amandoua sunt fff ambitioase
_______________________________________


|
|
| pus acum 19 ani |
|
may_wong
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 753
|
|
sunt hot...
29.6KB
_______________________________________
to be free,to be wild and to be just like a child and if i get lost,i really don't mind cause i'll be doing just fine
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
mie imi place mult de ea
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
LEON OSWALD
Nou venit
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 11
|
|
Of ce a fost a fost si gata aoleu sunteti ca leon . Ce acum stam si bocim toata ziua .OH frate. N-A ca sa nu mai fiti tristi va dau o poza cu ea.Dar sa nu va suparati ca apare si leon
4KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
LEON OSWALD
Nou venit
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 11
|
|
hei sunteti mai bine 
4.8KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
ce?mereu am fost doar ca imi place mult de ea si de leon!
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
crii
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
|
|
si mie imi place de leon si shopie
4KB
_______________________________________ Un ciudat pentru altii . Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
pai daca e sora ta shopie cum sa nu iti placa?
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
aham...
3.9KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
si de asmenea are un par super
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
e frumoasa la nebunie 
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
oare de ce crezi ca imi place? 
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
ca ai avatarul si numele se incepe cu shopie
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
e foarte draguta si buna la inima.
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
da si un av tau e la fel
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
ms
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
crii
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
|
|
e marfa
_______________________________________ Un ciudat pentru altii . Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
ms leon.vroiam sal schimb cu cel in care shopie spune ca scena plange...dar nu il mai am o sal caut
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
bine
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
crii
campion diabolo
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
|
|
ok ... Dar stiti prima data am crezut ca ea sa aruncat in fata masinii dar acum o cred o copila sincera si buna o cred un inger.
_______________________________________ Un ciudat pentru altii . Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
da shopie parce e un inger mai ales in poza asta
9.3KB
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
in toate pozele ea e la fel de draguta dar intrunele pare mai mult ca un inger
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
dupa ce a murit shopie se cuvine sa arate ca un inger
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
si mie 
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
inca cine e mai deacord cu mine, shopie si kaleidostar_girl?
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
asa sunt 4 useri care sunt deacord sunt pre putini 
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
si eu va sustin
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
uraaaaaaaaaa
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
ok cine mai e de acord cu noi?
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
pink
Nou venit
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5
|
|
eu sunt de acord! ! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
inca unul
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
layla_kaleido_star
campion diabolo
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
|
|
sunt 6 userii inca cine este deacord?
_______________________________________
 e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
ne inmultim 
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
sa speram ca vom fi mai multi
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Layla_star
Incepator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 68
|
|
sunt si eu de acord! e foarte frumoasa si draguta!
_______________________________________
 ''Demonul ce a facut sa se trezeasca un inger!''
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
7 userii.uraaaa
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
sarah_dupont
Nou venit
 Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 43
|
|
sofia.....pai ce sa spun ca a aparut doar putin asa k nu comentez
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
shopie e una dintre preferatele mele.e cea mai draguta.pacat ca a murit
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
multumim may pt vot
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
si eu votez.shopie nu merita sa moara
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
si tie multumim
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
si mie ca si eu votez.shopie e o scumpa.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
cum spui tu kaleido_yuri.dar daca nu iti place shopie nu trebuie sa spui ca e stupid girl....totusi e si ea o acrobata frumoasa.da ma rog fiecare cu parerea lui.
Modificat de shopie_angel (acum 19 ani)
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
frumoasa shopie.mama ce cearta aici!nu vreti sa o luati de sotie pe shopie?glumeam.kaleido_yuri cred ca nai ce face decat sa strici frumoasele poze cu shopie.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SoraNaegino
Incepator
 Din: Japonia
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 136
|
|
pai nu sunt prea multe poze cu ea..nu?
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
sunt...eu am 47 cu fiecare miscare a ei dar nu le pun ca sunt rare si mia zis shopie_angel sa nu dau ca nu imi mai da altadata poze cu nimeni.asa ca eu ii respect decizia.iar daca nu o fac ma omoara ralukut adica may si laurici adica mia
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Sophie_angel
Moderator
 Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
|
|
in sfarsit un copil care nu a intrat in cearta lor.hai shopie
_______________________________________
 Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie. Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Rosetta-Passel
simplu acrobat
 Din: Kaleido star
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 367
|
|
Sophie e cea mai tare Ea are valoare mare E vedeta printre noi Si-i iubita si de voi. Hai shopie
12KB
_______________________________________ Salut.Mie imi place kaleido star.Preferata mea este Rosetta Passel. [/url]
|
|
| pus acum 19 ani |
|
roxxi_sora naegino
Nou venit
 Din: timisoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
|
|
eu as fi vrut k shopie sa apara mai mult in serial
15.1KB
_______________________________________ sora***roxxi
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
auzi Ken Robbins,ai zis k Sophie nu e supusa k Rosetta dar apoi ai zis ca ii era supusa lui Leon.Si inca ceva: Sora nu e plangacioasa, si nu se lauda k e mare vedeta ci dimpotriva, ea a zis k va face orice k sa devina nu k este intradevar!sophie nu se compara cu sora! sora e mult mai simpatica,fara discutie!
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Layla_Hamilton
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
|
|
pls nu va luati la cearta eu una nu sunt de acord cu ken dar fiecare cu parerea lui
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
nu ne luam la cearta....am corectat ceva neadevarat...asta a fost tot
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dark Angel
simplu acrobat
 Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
poze cu Sophie:
_______________________________________ Aveti grija ce va doriti pentru ca s-ar putea sa se implineasca cand va asteptati cel mai putin.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dark Angel
simplu acrobat
 Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
[/img]
5.3KB
_______________________________________ Aveti grija ce va doriti pentru ca s-ar putea sa se implineasca cand va asteptati cel mai putin.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dark Angel
simplu acrobat
 Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
[/img]
5.5KB
_______________________________________ Aveti grija ce va doriti pentru ca s-ar putea sa se implineasca cand va asteptati cel mai putin.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dark Angel
simplu acrobat
 Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
|
|
[/img]
26.9KB
_______________________________________ Aveti grija ce va doriti pentru ca s-ar putea sa se implineasca cand va asteptati cel mai putin.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Layla_Hamilton
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
|
|
Angel_Sora a scris:
nu ne luam la cearta....am corectat ceva neadevarat...asta a fost tot |
mie imi pare a cearta va rog sa nu se mai repete
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Angel_Sora
Moderator
 Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
|
|
ok.trebuie sa recunoastem ca Sophie este foarte frumoasa.
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
sophie the little angel
Nou venit
Din: Paris
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
|
|
Hi! 
14.9KB
_______________________________________ Iti trebuie mult efort sa devii inger. Visurile imi sunt aripi si cu ele zbor spre cer.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
steffy
Nou venit
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
|
|
Shopie e super frumusica si draguta
|
|
| pus acum 17 ani |
|
miss_kaleido_angel
Nou venit
 Din: maybe from heaven...or hell?
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 22
|
|
Dap superrr frumoasa ...dar nu si-a implinit visul de a face Acrobatia Ingerului 
Si sincer nu merita sa moara!!
Modificat de miss_kaleido_angel (acum 17 ani)
_______________________________________ Un inger moare.Un demon se naste.Cerul plange.Furtuna zambeste.Demonul priveste cum ingerul moare.Intre Cer si Iad cei doi se intalnesc.Se privesc.Se indragostesc.Dar nu au voie.Iadul e al lui.Iar Cerul al ei.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sora-star
Nou venit
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
|
|
dragutza e shopie 
18.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|