kaleidostage
Lista Forumurilor Pe Tematici
kaleidostage | Inregistrare | Login

POZE KALEIDOSTAGE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
irina_dragalasa din Bucuresti
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 65 ani
kaleidostage / Sophie Oswald / Sophie Moderat de Angel_Sora, Sophie_angel
Autor
Mesaj Pagini: 1
Anna Heart
Vizitator



Sophie
Sora lui Leon , acrobata la trapez. Visul ei era sa faca acrobatia ingerului

sophie sophie sora lui leon acrobata trapez. visul era faca acrobatia ingerului

19.2KB


pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
pacat ca a murit era frumusica

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Layla_Hamilton
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
da era dar aici trieste

pus acum 19 ani
   
Anna Heart
Vizitator



sunt d acord cu voi,fetelor
asta e viata
bine k aici,la noi ea este...............
sora seamana cu sophie,nu,fetelor?!

sophie sunt acord viatabine aici,la noi seamana

9.4KB


pus acum 19 ani
   
may_wong
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 753
ea trieste mereu...

sophie trieste mereu...

6.1KB


_______________________________________
to be free,to be wild and to be just like a child and if i get lost,i really don't mind cause i'll be doing just fine

pus acum 19 ani
   
Amalia
Vizitator



E foarte bine ca Sora seamana cu ea

pus acum 19 ani
   
may_wong
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 753
doar atat...k in rest nu ar fi bine....adik la personalitate....

sophie doar atat...k rest

17.1KB


_______________________________________
to be free,to be wild and to be just like a child and if i get lost,i really don't mind cause i'll be doing just fine

pus acum 19 ani
   
RosettaLOVEDiabolo
simplu acrobat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 279
Ba da amandoua sunt fff ambitioase

_______________________________________




pus acum 19 ani
   
may_wong
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 753
sunt hot...

sophie sunt hot...

29.6KB


_______________________________________
to be free,to be wild and to be just like a child and if i get lost,i really don't mind cause i'll be doing just fine

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
mie imi place mult de ea

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
LEON OSWALD
Nou venit

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 11
Of ce a fost a fost si gata aoleu sunteti ca leon . Ce acum stam si bocim  toata ziua .OH frate. N-A ca sa nu mai fiti tristi va dau o poza cu ea.Dar sa nu va suparati ca apare si leon

sophie fost fost gata aoleu sunteti leon acum stam toata ziua .oh frate. n-a mai fiti tristi dau

4KB


pus acum 19 ani
   
LEON OSWALD
Nou venit

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 11
hei sunteti mai bine

sophie hei sunteti mai bine

4.8KB


pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
ce?mereu am fost doar ca imi place mult de ea si de leon!

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
crii
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
si mie  imi place  de  leon  si shopie

sophie mie  imi de  leon  shopie

4KB


_______________________________________
Un ciudat pentru altii .
Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
pai daca e sora ta shopie cum sa nu iti placa?

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
aham...

sophie aham...

3.9KB


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
si de asmenea are un par super

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
e frumoasa la nebunie  

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
oare de ce crezi ca imi place?  

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
ca ai avatarul si numele se incepe cu shopie

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
e foarte draguta si buna la inima.

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
da si un av tau e la fel

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
ms

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
crii
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
e marfa

_______________________________________
Un ciudat pentru altii .
Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
ms leon.vroiam sal schimb cu cel in care shopie spune ca scena plange...dar nu il mai am o sal caut

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
bine

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
crii
campion diabolo

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 963
ok ...
Dar stiti prima data am crezut ca ea sa aruncat in fata masinii dar acum o cred o copila sincera si buna o cred un inger.


_______________________________________
Un ciudat pentru altii .
Dar in realitate un om chinuit de gandurlei din trecut.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
da shopie parce e un inger mai ales in poza asta

sophie shopie parce inger mai ales poza asta

9.3KB


_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
in toate pozele ea e la fel de draguta dar intrunele pare mai mult ca un inger

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
dupa ce a murit shopie se cuvine sa arate ca un inger

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
kaleido_yuri
Vizitator



mdea
dragutica


pus acum 19 ani
   
kaleidostar_girl
simplu acrobat

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 273
Shopie e fffoarte dragutica si buna la suflet1chiar imi pare rau pt ea!!!!!!!!!!!!!!      

_______________________________________
Don't lose your hope..........................



pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
si mie

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
si mie        

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
inca cine e mai deacord cu mine, shopie si kaleidostar_girl?

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
CRIIYURILEON
Vizitator



a si eu ....

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
asa sunt 4 useri care sunt deacord   sunt pre putini

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
si eu va sustin

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
uraaaaaaaaaa

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
  ok cine mai e de acord cu noi?

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
pink
Nou venit

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5
eu sunt de acord! !

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
inca unul

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
layla_kaleido_star
campion diabolo

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 995
sunt 6 userii inca cine este deacord?

_______________________________________
e forumul meu nou inregistrativa pe el va rog!

pus acum 19 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
ne inmultim   

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
sa speram ca vom fi mai multi

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
Layla_star
Incepator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 68
sunt si eu de acord!
e foarte frumoasa si draguta!


_______________________________________

''Demonul ce a facut sa se trezeasca un inger!''

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
7 userii.uraaaa

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
sarah_dupont
Nou venit

Din: Kaleido Stage
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 43
sofia.....pai ce sa spun ca a aparut doar putin asa k nu comentez

pus acum 19 ani
   
May_star_night
Vizitator



shopie e una dintre preferatele mele.e cea mai draguta.pacat ca a murit

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
multumim may pt vot

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
layla_scumpik
Vizitator



si eu votez.shopie nu merita sa moara

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
si tie multumim

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
kate
Vizitator



si mie ca si eu votez.shopie e o scumpa.

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
cum spui tu kaleido_yuri.dar daca nu iti place shopie nu trebuie sa spui ca e stupid girl....totusi e si ea o acrobata frumoasa.da ma rog fiecare cu parerea lui.

Modificat de shopie_angel (acum 19 ani)


_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
kalos
Vizitator



frumoasa shopie.mama ce cearta aici!nu vreti sa o luati de sotie pe shopie?glumeam.kaleido_yuri cred ca nai ce face decat sa strici frumoasele poze cu shopie.

pus acum 19 ani
   
SoraNaegino
Incepator

Din: Japonia
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 136
pai nu sunt prea multe poze cu ea..nu?

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
kalos
Vizitator



sunt...eu am 47 cu fiecare miscare a ei dar nu le pun ca sunt rare si mia zis shopie_angel sa nu dau ca nu imi mai da altadata poze cu nimeni.asa ca eu ii respect decizia.iar daca nu o fac ma omoara ralukut adica may si laurici adica mia

pus acum 19 ani
   
Sophie_angel
Moderator

Din: paris
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5258
in sfarsit un copil care nu a intrat in cearta lor.hai shopie

_______________________________________

Prietenii il invata ce trebuie sa faca, dusmanii il obliga sa faca ce trebuie.
Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi,dar trebuie traita privind inainte.Nu te teme niciodata de umbre.Ele arata ca doar exista lumina in apropiere.

pus acum 19 ani
   
Rosetta-Passel
simplu acrobat

Din: Kaleido star
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 367
Sophie e cea mai tare
Ea are valoare mare
E vedeta printre noi
Si-i iubita si de voi.
Hai shopie

sophie sophie cea mai tareea are valoare maree vedeta printre noisi-i iubita voi.hai shopie

12KB


_______________________________________
Salut.Mie imi place kaleido star.Preferata mea este Rosetta Passel.
    [/url]

pus acum 19 ani
   
roxxi_sora naegino
Nou venit

Din: timisoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
eu as fi vrut k shopie sa apara mai mult in serial

sophie vrut shopie apara mai mult serial

15.1KB


_______________________________________
sora***roxxi

pus acum 18 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
auzi Ken Robbins,ai  zis k Sophie nu e supusa k Rosetta dar apoi ai zis ca ii era supusa lui Leon.Si inca ceva:
Sora nu e plangacioasa, si nu se lauda k e mare vedeta ci dimpotriva, ea a zis k va face orice k sa devina nu k este intradevar!sophie nu se compara cu sora!
sora e mult mai simpatica,fara discutie!


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Layla_Hamilton
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089
pls nu va luati la cearta eu una nu sunt de acord cu ken dar fiecare cu parerea lui

pus acum 18 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
nu ne luam la cearta....am corectat ceva neadevarat...asta a fost tot

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Dark Angel
simplu acrobat

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
poze cu Sophie:

_______________________________________
Aveti grija ce va doriti pentru ca s-ar putea sa se implineasca cand va asteptati cel mai putin.

pus acum 18 ani
   
Dark Angel
simplu acrobat

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
[/img]

sophie [/img]

5.3KB


_______________________________________
Aveti grija ce va doriti pentru ca s-ar putea sa se implineasca cand va asteptati cel mai putin.

pus acum 18 ani
   
Dark Angel
simplu acrobat

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
[/img]

sophie [/img]

5.5KB


_______________________________________
Aveti grija ce va doriti pentru ca s-ar putea sa se implineasca cand va asteptati cel mai putin.

pus acum 18 ani
   
Dark Angel
simplu acrobat

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 220
[/img]

sophie [/img]

26.9KB


_______________________________________
Aveti grija ce va doriti pentru ca s-ar putea sa se implineasca cand va asteptati cel mai putin.

pus acum 18 ani
   
Layla_Hamilton
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1089

Angel_Sora a scris:

nu ne luam la cearta....am corectat ceva neadevarat...asta a fost tot

mie imi pare a cearta va rog sa nu se mai repete


pus acum 18 ani
   
Angel_Sora
Moderator

Din: Inimiile publicului
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3153
ok.trebuie sa recunoastem ca Sophie este foarte frumoasa.

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
sophie the little angel
Nou venit

Din: Paris
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
Hi!

sophie hi!

14.9KB


_______________________________________
Iti trebuie mult efort sa devii inger.
Visurile imi sunt aripi si cu ele zbor spre cer.

pus acum 18 ani
   
steffy
Nou venit

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
Shopie e super frumusica si  draguta

pus acum 17 ani
   
miss_kaleido_angel
Nou venit

Din: maybe from heaven...or hell?
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 22
Dap superrr frumoasa ...dar nu si-a implinit visul de a face Acrobatia Ingerului  

Si sincer nu merita sa moara!!

Modificat de miss_kaleido_angel (acum 17 ani)


_______________________________________
Un inger moare.Un demon se naste.Cerul plange.Furtuna
zambeste.Demonul priveste cum ingerul moare.Intre Cer si Iad cei doi se intalnesc.Se privesc.Se indragostesc.Dar nu au voie.Iadul e al lui.Iar Cerul al ei.

pus acum 17 ani
   
sora-star
Nou venit

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
dragutza e shopie

sophie dragutza shopie

18.7KB


pus acum 17 ani
   
anime_girl
Incepator

Din: Orasul intumericului
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 157
SHOPIE E SUPRBE .PACAT CA A MURIT              

sophie shopie suprbe .pacat murit              

6.5KB


_______________________________________
Dansul este[img]http://kaleidostage.3xforum.ro/img/pics/kaleidostage.3xforum.ro/ok_17303.jpg[/img ceva minunat dar cate odata te face sa plangi

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la