May e dupa Layla la mine! Este foarte curajoasa,puternica,lupta din rasputeri ca sa castige,e foarte ambitioasa,in unele momente haioasa si frumoasa.La inceput mi s-a parut rea si n-am vrut sa apare la Kaleido Stage dar,dupa ce am vazut cat de talentata este si puternica a inceput sa-mi placa.Si pentru ca a devenit prietenoasa.
03.06.2007
17.2KB
9-7 trista
25.03.2007
4.1KB
ink :rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.02.2007
36.6KB
alta...
20.12.2006
38KB
a 34
09.04.2007
21.2KB
17.08.2007
6.4KB
golden pheoenix a fost super. Si mie imi pare rau ca s-a frezat. O preferam pe layla cu par lung :limba: