| Profil |
| Username |
miss_kaleido_angel |
| E-mail |
Ascuns |
| Titlu |
Nou venit |
| Nume complet |
Oana .....nu conteaza numele de familie |
| Pagina pe net |
Link |
| ICQ |
|
| MSN Messenger |
|
| AOL IM |
|
| Yahoo! Messenger |
|
| Oras |
maybe from heaven...or hell? |
| Avatar |
 |
| Semnatura |
Un inger moare.Un demon se naste.Cerul plange.Furtuna zambeste.Demonul priveste cum ingerul moare.Intre Cer si Iad cei doi se intalnesc.Se privesc.Se indragostesc.Dar nu au voie.Iadul e al lui.Iar Cerul al ei.
|
|
| Postari |
|
| Ultimul post |
05-07-2008 20:08:26 |
| Inregistrat |
30-05-2008 |